
Дерев'яна каталка-пірамідка Геометрія С 39368
399 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39368
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка з логічною пірамідкою познайомить малюка з такими поняттями як форма та колір, навчить розподіляти предмети за певними ознаками, допоможе у розвитку координації та логічного мислення.
У наборі логічної гри: підставка зі стовпчиками різної конфігурації та різнокольорові геометричні фігури з відповідними отворами.
Принцип гри в тому, щоб сортувати предмети за формою та кольорами, правильно розміщуючи їх на основу.
Підставка з логічною пірамідкою обладнана коліщатками та мотузкою, так що з нею можна грати зі звичайною машинкою.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 399 ₴
