
Дерев'яна логічна гра "Рахунок + фігури" З 39293
506 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39293
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захоплююча логічна гра познайомить вашу дитину з рахунком.
Гра є дерев'яною дошкою з виїмками для геометричних фігур і отворами для стовпчиків, на які одягаються різнокольорові кільця. Кільця та набір фігур різних кольорів йдуть у комплекті.
Принцип гри – розподіляти кільця на стовпчики. Також можна сортувати кільця за квітами
Гра виготовлена з якісної деревини, деталі пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 506 ₴
