
Дерев'яний пальчиковий лабіринт C 39215
609 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 39215
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальчиковий лабіринт – розвиваюча гра для найменших. Гра є дерев'яною підставкою, на якій закріплені вигнуті металеві дроти з намистинками і предметами різних кольорів і розмірів.
Граючи, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 609 ₴
