
Ігровий розвиваючий килимок (музичний, 3 підвіски) 919-001
845 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 919-001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок подарує Вашій дитині море позитивних емоцій та займе його увагу не на одну годину! Жвава музика підвищує слухові навички дитини, а яскраві насичені кольори стимулюють візуальне сприйняття.
Три положення дитячого килимка для гри сидячи, а також положення лежачи на спині та животі дозволяють йому грати з різними іграшками.
За допомогою різноманітних іграшок розвиваються рухові та хапальні навички, покращується координація, розвиваються м'язи ручок та ніжок.
Розмір упаковки: 42х6х38см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Особливості | Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 845 ₴
