
Музичний розвиваючий автобус (2 види, підсвічування, звук, мелодії, ксилофон, стукалка, риболовля) YC - 9962
488 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: YC - 9962
Музичний автобус привертає увагу різноманітними звуками та світловими ефектами. Він познайомить Вашого малюка зі звуками, пробудить уяву, подарує позитивні емоції та нові яскраві враження!
Особливості:
- ігрова модель має приємні пастельні відтінки і характеризується обтічними кутами;
- ксилофон;
- магнітна рибалка;
- кольорові шестерні, що обертаються;
- гра стукачечка;
- мерехтливе підсвічування кнопок;
- веселі пісеньки китайською мовою;
- тематичні звуки та фрази;
- Зручна ручка для транспортування;
- Машинку можна возити, як каталочку;
- Іграшка працює від 2х батарейок типу "АА" (у комплект не входять).
Комплектація:
- автобус;
- вудка;
- молоточок;
- магнітні рибки;
- мотузочка з ручкою.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 488 ₴






