
Трансформер-машинка (2 види, аксесуари, в коробці) 339-5
275 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 339-5
Наша Земля постійно перебуває у стані боротьби між двома расами міжкосмічних роботів, але ми не завжди помічаємо це, тому що вони можуть маскуватися, трансформуючись у різноманітні транспорти чи технологічні винаходи.
Трансформер 339-5 один із них, і зараз він у пошуках відважного героя, який допоможе рятувати світ від зла! Стильний робот виглядає як потужний солдат, який миттєво перетворюється на яскравий спорткар. А для збільшення бойової сили в наборі можна знайти добре деталізований щит та меч. Вирушайте в незабутні пригоди разом із трансформером та вершіть справедливість!
Особливості:
- представлений у 2-х видах;
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботи;
- Яскраве забарвлення спорткара з різними гоночними написами;
- перетворюється на трансформера за 6 кроків;
- Високоточна деталізація поверхні іграшки;
- легко провертаються кінцівки автобота;
- потужні аксесуари у вигляді : щит та меч;
- стане родзинкою у Вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі незабутні та гостросюжетні ігри.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 275 ₴
