
Дерев'яний Конструктор "Іграша" (23 елементи, в коробці) КР-1
461 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: КР-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор КР-1 , розроблений за методикою Нікітіна - найкраще придбання як корисна і безпечна розвиваюча іграшка для малюка.
]]>
Конструктори такого роду – чудове тренування мислення.
Заняття з екологічно чистими матеріалами конструктора сприятимуть всебічному розвитку вашого малюка, тренуванню тактильних відчуттів та просторового сприйняття, вивченню основ геометрії, розвитку логічного мислення, координації.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- матеріал - дерево;
- набір складається з 23 блоків різної довжини та форми;
- кожен елемент пофарбований у яскравий колір;
За допомогою цих елементів необхідно будувати різні конструкції, переходячи від рівня до рівня.
Дитина комбінуватиме елементи гри, вибудовуючи з кожним разом складніші конструкції та отримуючи позитивні емоції від набутих навичок.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 23 |
- Ціна: 461 ₴
