
Дерев'яна іграшка "Потяг-цифри" 79052
329 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 79052
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра 79052 - від виробника Fun Game стане захоплюючим подарунком для малюка.
Гра “Поїзд розвиваючі цифри” виготовлена з екологічно чистих матеріалів та не має гострих кутів. Дизайн деталей виконаний у приємних пастельних кольорах із зображенням монстриків.
Потяг із цифрами призначений для вивчення рахунку, кожен вагон виконаний у формі цифр - від 0 до 9. Вагончики на колесах кріпляться між собою гачками, що робить гру творчою.
Комплектація набору :
- локомотив;
- 10 вагончиків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 |
| Довжина | 80 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 329 ₴
