
-28%
Дерев'яна іграшка "Мозаїка" З 35697
450 ₴
324 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: С 35697
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна мозаїка – це повноцінний ігровий центр для Вашої дитини. З ним дитина у формі веселої гри розвиватиме логіку, просторове мислення, дрібну моторику рук, сприйняття кольору і виявлятиме повною мірою фантазію.
Дерев'яна дошка по всьому периметру усіяна спеціальними отворами для кольорових кнопочок. З них дитина збиратиме різні форми, слова та цифри.
Набір доповнений 9-ма шестеренками, які можна встановлювати на дошку окремо або створювати з них взаємозв'язки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 |
| Довжина | 220 |
| Ширина | 220 |
- Ціна: 324 ₴
