
-28%
Музична іграшка Молоток (підсвічування, 2 режими, мелодії, англійська озвучка, в коробці) 3115
464 ₴
334 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 3115
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Забавний музичний молоток сприяє розвитку у дитини дрібної моторики і звукових навиків.
Особливості іграшки:
1. Світиться вогник на голові. Міняються очі.
2. Два режими роботи: малюк чує веселі звуки або цифри при ударі.
3) Натисни кнопку на голові і чуєш кумедні мелодії.
Мова озвучення — англійська.
Іграшка працює від 2-х батарейок 1.5V AAA (не включена до комплекту).
* Характерики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 |
| Довжина | 15 |
| Ширина | 5 |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 334 ₴



