
М'яке брязкальце "TK Group" (4 види на вибір, українське озвучення, музика, знімний блок) 53796
591 ₴
425 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 53796
Надзвичайно мила і дуже симпатична музична брязкальце 53796 від виробника “TK Group” є малюками тварин, які неодмінно викличуть позитивні емоції та щиру посмішку у Вашої дитини!
Брязкальце представлено в 4-х видах:
- дві конячки сірого та блакитного кольору;
- левеня та корівка.
Мила брязкальце відрізняється своєю багатофункціональністю, крім музичних ефектів іграшка містить у собі 2 масажних прорізувача з різною рельєфною поверхнею.
Корівка з левеням оснащені наповнювачем, що шарудить, на передніх лапках, для стимуляції тактильних відчуттів і розвитку слуху.
Конячки обладнані брязкальцем з трьома бусинами.
На маківці є невелика петелька, через неї протягується кільце для підвішування на ліжечко, коляску або стільчик.
Кільце у комплекті.
Брязкальце можна прати - звуковий механізм знімний.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 4 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 425 ₴
