
М'яка брязкальце "TK Group" (4 види, українське озвучення, підсвічування, 3 пісні, 3 колискові) UK-70104
596 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: UK-70104
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичне брязкальце Від якісного виробника TK Group є дуже милою плюшевою звіриною яка у веселій грі допоможе всебічному розвитку вашої дитини!
Модель відрізняється відмінною деталізованим пошивом і якісною викрою.
Тваринка іграшки обладнана музичною панеллю з трьома функціональними кнопками, які активують світлові та звукові ефекти.
Функції:
- 3 пісні українською;
- 3 заспокійливі мелодії;
- забавні звуки;
- мерехтіння кнопок.
Погрімка виготовлена з скріплених матеріалів: голова ручки і ніжні ніжки з м’якого і дуже ніжного на дотик плюша, а тулувище - високоякісний первинний пластик.
У серію увійшло чотири види: гарненьке оленя, веселе зайчику, спляче лисенок і добрий єдинорожок.
Звукові і світлові ефекти працюють від 2-х батарейок, таких, як « АА » - до комплекту.
* Характерики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 9 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 596 ₴
