
М'яка музична іграшка TK Group «Слонік» (українська озвучка, пісні, світлові та звукові ефекти) 90182
743 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 90182
М'яка іграшка-брязкальце 90182 у вигляді милого слоненя стане нерозлучним другом для вашого малюка.
Вона має відразу кілька забавних функцій і дуже приємна на дотик.
Іграшка співає веселі пісеньки українською мовою, відтворює ритмічні мелодії, а також виконує роль брязкальця з елементами, що дзвінять.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- призначена для дітей віком від 3-х місяців;
- українське озвучування;
- відтворення 3-х пісень та 3-х мелодій;
- оснащена підсвічуванням;
- матеріал: текстиль + пластик;
- пластикові дуги містять кілька ігрових елементів: кнопки зі звуковим ефектами, пальчикову гру і елемент, що крутиться, з шорстким звуком;
- Працює від 2-х батарей ААА (не входять в комплект).
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, сприйняттю звуків, а також тренує пам'ять.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 12 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 743 ₴
