
Музичний Розвиваючий теремок "Hola" (сортер, мелодії, звуки, підсвічування, в коробці) 739
1 270 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 739
Розвиваюча музична іграшка-сортирувальник Теремок 739 виконує відразу кілька функцій:
1. Сортер. На даху будиночка є отвори, куди малюк поміщає фігурки тварин та геометричні фігури. При збігу фігурки тварини з її формою, можна почути її голос. У набір входять 5 геометричних фігур та 6 форм тварин.
2. Навчання рахунку. Відразу під дахом на вісь нанизані ромби з різнокольоровими сторонами, на яких нанесені цифри, малюнки та математичні знаки.
3. Тренуємо слух. Інтерактивний теремок оснащений дитячим піананом. Натискаючи на клавіші, малюк почує веселі дитячі мелодії та забави звуки.
4. Тренуємо дрібну моторику.
5. Вчимо кольору.
Теремок 739 легкий у переміщенні, оскільки має зручну ручку.
Живлення: 2 батареї типу «АА», які не входять до комплектації.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 22 |
| Довжина | 23 |
| Ширина | 21 |
- Ціна: 1 270 ₴
