
Катер на радіокеруванні (акумулятор 4.8V, можливі прискорення та повороти, в коробці) JH-KT 3
972 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JH-KT 3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця ігрова модель дозволить всій родині поринути у захоплюючу подорож водною гладі разом з радіокерованим круїзним катером JH-KT 3!
]]>
Судно виконано у реалістичному дизайні, який успішно створює по-справжньому оригінальну гармонію кольору. Конструкція моделі дозволяє їй добре триматися на водяній поверхні, йти за вітром, здійснювати широкі та круті розвороти.
Особливості:
- стильний, реалістичний дизайн;
- пульт управління працює від 2х батарейок типу “АА”;
- катер працює від акумуляторної батареї 4.8 V;
- пульт дистанційного керування дозволяє субмарині прискорюватися і здійснювати рух вперед/назад, праворуч/ліворуч.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
- Ціна: 972 ₴
