
М'яке брязкальце "TK Group" «Собачка» (українське озвучення, пісні, світлові та звукові ефекти) 66397
743 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 66397
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-брязкальце 66397 у вигляді милого цуценя стане нерозлучним другом для вашого малюка.
]]>
Вона має відразу кілька забавних функцій і дуже приємна на дотик.
Іграшка співає веселі пісеньки українською мовою, відтворює ритмічні мелодії, а також виконує роль брязкальця з елементами, що дзвінять.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- призначена для дітей від 3-х місяців;
- українське озвучування;
- відтворення 3-х пісень та 3-х мелодій;
- обладнана підсвічуванням;
- матеріал: текстиль + пластик;
- пластикові дуги містять кілька ігрових елементів: кнопки зі звуковим ефектами, пальчикову гру і елемент, що крутиться, із шорстким звуком;
- працює від 2-х батарей ААА (не входять до комплекту).
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, сприйняттю звуків, а також тренує пам'ять.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 12 міс |
| Висота | 190 |
| Довжина | 180 |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 120 |
- Ціна: 743 ₴
