
Пупс функциональный Yale Baby (с аксессуарами, 6 функций, ходит в туалет, светящаяся обувь) YL 1875 G
1 179 ₴
0 (800) 33-23-68
Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-68Многоканальный
- Нет в наличии
- Код: YL 1875 G
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пупси – це улюблені іграшки малюків. З ними дитина вчиться виявляти турботу, увагу та почуття відповідальності. Пупс YL 1875 G є багатофункціональною іграшкою, яка легко урізноманітнить ігри дитини. Він відрізняється неймовірно милою зовнішністю, реалістичною мімікою, виразним поглядом. У комплекті Ви знайдете милі черевики, що світяться.
]]>
Функціональні особливості іграшки точно порадують її володарку: пупс вміє пити і ходити на горщик, йому потрібно вчасно змінити памперс, викупати і дати соску.
Особливості:
- відповідає вимогам технічного регламенту безпеки іграшок;
- виконаний з якісних полімерних матеріалів;
- іграшка призначена для активного розвитку дитини;
- розвиває фантазію та дрібну моторику;
- пупс п'є з пляшечки;
- у наборі є горщик для того, щоб пупс міг ходити до туалету;
- у малюка є памперс та соска;
- пупс одягнений у в'язаний светр і шапочку;
- черевики оснащені підсвічуванням, що працює від батарейок (входять до комплекту);
- при зміні положення пупса очі відкриваються та закриваються;
- висота пупса - 40 см.
Іграшка відмінно розвиває фантазію та почуття відповідальності. Їй необхідна турбота, тому ваша мала годуватиме і напуватиме свою улюблену ляльку, купати, переодягати і заколисувати її, коли це необхідно. Повірте, у вас точно з'явиться додатковий час на домашні справи, поки ваша дитина буде зайнята цією чарівною та багатофункціональною іграшкою.
Комплектація:
- пупс;
- взуття;
- памперс;
- пляшечка;
- соска.
]]>
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 150 мм |
- Цена: 1 179 ₴
