
Дитячий електромобіль Mercedes (мотор 15w, акум, MP3) каталка-толокар Bambi M 3853-2 Чорний
6 412 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3853EL-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча каталка-толокар Mercedes - має шість коліс, що робить машину дуже стійкою, з боків від сидіння розташовані. підставки для ніг, такий толокар стане чудовим подарунком для вашого малюка.
Дитячий електромобіль-толокар M 3853 є красивою і функціональною моделлю, здатною забезпечити малюкові комфортну і безпечну прогулянку, машина може виконувати роль толокара, а також дитячого електромобіля.
Дитячий толокар M 3853 оснащений мотором та акумулятором, батьки можуть керувати машиною за допомогою знімної ручки керування, дана модель має знімний страхувальний бампер, сидіння автомобіля виготовлене зі шкіри, що робить їзду комфортною.
Характеристики каталка-толокар Bambi M 3853:
- 2 в 1: каталка-толокар + електромобіль
- Мотор потужністю 15W
- Акумулятор 6V/4,5AH
- Індикатор заряду батареї
- Заряджання RPM 500mA, штекер круглий одинарний
- М'яке шкіряне сидіння
- Батьківська ручка управління (знімна)
- Колеса - 6 шт., Гума
- Розмір колеса – 14 см
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, музика, звук при старті, сигнал на кермі
- Панель: MP3, SD слот
- Старт - тумблер, педаль (складна у підставку для ніг)
- Рух вперед-назад - тумблер
- Висока спинка
- Знімний бампер безпеки
- Підставка для ніг
- Холостий хід
- Багажник
- Корпус із міцного пластику
- Висота до керма - 39 см
- Висота від підлоги до сидіння - 26 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 18 см
- Розміри: довжина машини/з батьківською ручкою - 79см/86см, ширина по корпусу/з підставкою для ніг - 28см/40см, висота до батьківської ручки - 88см
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Світлові ефекти, MP3-роз'єм, Звукові ефекти, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 15 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Висота | 88 см |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 6 412 ₴





