
Казковий Єдиноріг на пульті керування (світловий та звуковий ефект, сенсорне керування, їздить, танцює) 808
1 927 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 808
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вихованець зі штучним інтелектом – це сучасна іграшка, яка дозволить Вашій дитині повністю поринути у турботу, про роботизованого вихованця.
Єдиноріг на д/в 808 виконаний з високоякісної первинної пластмаси, а всі деталі надійно скріплені між собою. Особливістю конструкції виступає довге і шовковисте волосся, яке легко розчісується і заплітається в зачіски.
У вихованця вбудовано 2 типи управління:
- дистанційний пульт;
- сенсорне управління.
Роботизований вихованець їздить на колесах, реагує на дотик до носа, видає звуки і має "живі" очі. Може розповідати історії, імітувати їжу, сон, і звичайно ж танцювати.
Працює пульт д/в від 2 батарейок типу 1.5 AA (не входять в комплект)
Комплектація:
- вихованець;
- пульт керування;
- USB кабель для підзарядки іграшки;
- інструкція;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 |
| Довжина упаковки | 340 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 220 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Робот |
| Тип харчування | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 1 927 ₴





