
Килимок розвиваючий музичний дитячий (з музичною панеллю, брязкальця) 9903 Рожевий
1 123 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9903 Розовый
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий грайливий килимок 9903 – це чи не перша іграшка для дитини! На ньому малюк зможе грати лежачи на спинці або на животику, сидячи або з деякими деталями окремо.
]]>
Килимок є конструкцією з м'якої підстилки, дуги з петельками для підвісок, а також музичного піаніно.
Звуки музики, яскраві вогники та дзеркальце у верхній частині дуги сприяє розвитку чуттєвого сприйняття та слуху малюка.
Натискання клавіші – чудова вправа на розтяжку, що розвиває гнучкість дитини.
4 іграшки та дзеркальце над головою привертають дитячу увагу, стимулюючи розвиток моторики, зорової системи та хапального рефлексу.
Піаніно програє забавні звуки, звуки тварин і колискові зі звуками птахів та природи, супроводжуючи функціонування підсвічуванням клавіш.
Піаніно працює за допомогою 3-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять до комплекту).
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 123 ₴





