
Дитячий електромобіль Mercedes (2 мотори по 25W, MP3, FM, USB) Bambi M 3568EBLR-3 Червоний
11 676 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3568EBLR-3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 3568 - має розкішний дизайн, який створений у стилі популярного автомобіля Mercedes ML 350, у даної моделі можуть відкриватися двері, колеса виготовлені з м'якого EVA.
Дитячий електромобіль M 3568 відрізняється високою якістю та комфортом, сидіння автомобіля зроблено зі шкіри, що робить їзду дуже зручною, дитина може пристебнутись до сидіння ремінцем безпеки, джип обладнаний дзеркалами та лобовим склом, що надає дизайну ще більшої реалістичності.
Дитячий електромобіль Bambi M 3568 має великі і яскраві фари, машиною можна керувати як за допомогою керма, так і за допомогою пульта управління, що дуже знадобиться якщо у вас зовсім маленька дитина.
| РОЗМІРИ Мобіл | довжина | 108см |
| ширина по зеркалам / ширина по колесам | 64см / 55см | |
| висота | 53см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ | 2шт / 12V / RPM16000 |
| батарея | V / AH | 12V9AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| Заряджання | RPM | 1000mA |
| штекери | круглий одинарний | |
| V | 12V | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАГРУДЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 25кг |
| ЗА ВIКОМ | 3-8років | |
| СТАРТ | 1кнопка | + |
| МУЗИКА | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КІЛЬ_ШВИДКОСТЕЙ | У МАШИНІ | 1 |
| На пульті | 3 | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРІ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРІ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| СИГНАЛ на рулі | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот / карта пам'яті | |
| USB | + | |
| FM | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 3-х точковий | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | EVA | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 22см / 18см | |
| ПРОСТИЙ МОНТАЖ | + | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | Двері відчинилися про СТОРОНІ | + |
| РУЧКА-ЧЕМОДАН для зручного переміщення | + | |
| ЧОХОЛ | ЕЛЕКТРИЧНИЙ КЕРМО | + |
| АМОРТИЗАТОРІ | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | передні/задні |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 20,7кг / 16,8кг / 112-57-41см | |
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, FM-приймач, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 64 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 676 ₴
