
Дитячий електромобіль Mercedes Gelandewagen (4 мотори по 35W, MP3, FM) Джип Bambi M 3567 EBLR-2(4WD) Чорний
16 600 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 3567EBLR-2(4WD)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 3567 - являє собою красиву і функціональну машину, яка порадує дитину своєю красою і реалістичністю, щоб при їзді дитина могла почуватися максимально комфортно джип обладнаний м'якими сидінням. Дитячий електромобіль M 3567 має двері, дитина може їх відчиняти коли сідає і вибирається з машини, дана модель може похвалитися наявністю акумулятора великої ємності та чотирьох двигунів нового покоління. Дитячий має яскраві фари, наявність музики робить їзду ще цікавішою, джип комплектується пультом керування, тому батьки зможуть катати навіть малюків.
]]>
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 130см |
| ширина дзеркал/ширина колеса | 88см/67см | |
| висота | 65см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ | 4шт/12V/RPM10000 |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V14AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ЗАРЯДКА | RPM | 1000mA |
| ШТЕКЕР | круглий одинарний | |
| V | 12V | |
| ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 30кг |
| ЗА ВIКОМ | 3-8років | |
| СТАРТ | 1КНОПКА | + |
| МУЗИКА ПРИ СТАРТІ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТОП | + | |
| КІЛЬ_ШВИДКІСТЬ | У МАШИНІ | 2 |
| НА КУЛЬТІ | 3 | |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | важіль | + |
| ШВИДКІСТЬ | 3-6км/год | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | важіль | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ НА РУЛІ | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот/картка пам'яті | |
| USB | + | |
| FM | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місцеве | 1 |
| РЕМНІ БЕЗПЕКИ | + | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | EVA | + |
| РОЗМІР КОЛІСА/ДИСКА | 27см/22см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ СЛОЇВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДКР у СТОРОНИ | + |
| ВІДКРИВАЄТЬСЯ БАГАЖНИК | + | |
| РУХОВА ПЕРЕДНЯ РУЧКА ТА КОЛЕСА МАЛ ЗЗАДУ | + | |
| ЧОХОЛ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | передні/задні |
| КОРОБКА(БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 34,2кг/28,7кг/127-68-56см | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, FM-приймач, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 28.7 кг |
| Висота | 65 см |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 88 см |
| Ширина по дзеркалах | 88 см |
| Ширина по колесам | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 16 600 ₴




