
Каталка-толокар Bambi M 4564B-6
2 661 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 4564B-6
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль-толокар Bambi M 4564 поєднує в собі високу якість, доступну вартість, комфорт і функціональність, дана модель оснащена мотором і акумулятором, в рух наводиться педаллю газу, також на машині можна кататися, як на звичайному толокарі.
Дитячий толокар Bambi M 4128 створений у вигляді справжнього джипа, машина має знімну батьківську ручку, що дозволяє батькам катати початківців, дана модель поєднує високу якість, надійність і комфорт, навколо сидіння є знімний страхувальний бампер, що оберігає дитину від падіння.
Дитячий толокар Bambi M 4128 створений у вигляді справжнього джипа, машина має знімну батьківську ручку, що дозволяє батькам катати початківців, дана модель поєднує високу якість, надійність і комфорт, навколо сидіння є знімний страхувальний бампер, що оберігає дитину від падіння.
Дитяча каталка-толокар Bambi M 4128 має музичний супровід, що підніме дитині настрій та допоможе зробити поїздку ще цікавішою та захоплюючою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Передачі | 1 швидкість вперед |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Ford |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 4.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 170 мм |
| Діаметр задніх коліс | 170 мм |
- Ціна: 2 661 ₴






