
Джип на радиоуправлении (аккумулятор 6V, управление 2.4 GHz, подсветка багажника) Storm 666-736 А Синий
1 741 ₴
0 (800) 33-23-68
Бесплатные звонки
- +380 (73) 033-23-68Многоканальный
- Нет в наличии
- Код: 666-736 А Синий
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ефектний джип на радіоуправлінні Storm 666-736 А призведе в захват усіх гонщиків і автолюбителів, адже модель позашляховика вирізняється високою потужністю, стильним дизайном і хорошою прохідністю. Масштаб 1:14!
Позашляховик забарвлений в яскравий колір і доповнений яскравими та насиченими деталями.
Модель виготовлена з первинної пластмаси, яка стійка до фізичних пошкоджень і надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Колеса виконані з щільної гуми та доповнені протектором для кращого зчеплення з дорожнім покриттям.
Управління:
- вперед назад;
- вліво/вправо;
- відкрити/закрити двері.
Під час їзди задній багажник відкритого типу підсвічується червоним і сім кольором.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- USB кабель для підзарядки акумулятора;
- акумулятор 6 V.
Пульт працює від 2-х батарейок типу "АА" - не додаються.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
]]>| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Цвет корпуса | Синий |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Цена: 1 741 ₴
