
Трансформер Н 8001-4 В
828 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: Н 8001-4 В
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформери - це людиноподібні роботи, які вміють трансформуватися в іншу форму: динозаврів, літаки, машини.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 828 ₴
