
Пазли дерев'яні "Тварини" (пазли-палочки, двосторонні) С 49381
444 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 49381 (36)
Особливості дерев'яної іграшки:rong>
- логічна гра;
- виїмки для паличок;
- 4 комплекти двосторонніх паличок;
- розвиває дрібну моторику рук та колірне сприйняття;
- дозволяють малюкові рости розумними, винахідливими та допитливими;
- сприяє всебічному розвитку та допомагає набувати всіляких корисних навичок.
Кожна паличка-деталь містить частину зображення. Склавши їх разом у правильному порядку, малюк отримає повноцінний малюнок. Особливості пазла у зручності сортування. Вони мають інший колір фону. Маленькі діти можуть відсортувати палички за кольором тла, а потім розташувати їх у правильному порядку, щоб розкрити зображення.
У наборі йдуть 8 видів тварин - слон, панда, жираф, овечка, собака, бегемот, лев, горила.
Пазли дерев'яні З 49381 сприяє розвитку уважності, посидючості, уяви, логічного мислення та пам'яті.
Комплектація:
- рамка;
- 32 двосторонні палички.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл-сортер |
- Ціна: 444 ₴
