
Дерев'яна гра "Шнурівка Слонік" З 39320
344 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39320
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яне шнурівка «Слоник» виготовлена з екологічно чистих матеріалів і є повністю безпечною для ваших діток.
В ігровому наборі: фігура слоника з отворами, шнурок та тематичні фігурки.
У кожній фігурці є отвір, щоб дитина могла просмикнути туди шнурок.
Граючи зі шнурком, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук, посидючість.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 344 ₴
