
Іграшка світлофор TK Group "Рух вперед" (звукові та світлові ефекти, українське озвучення) 38950 Синій
522 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 38950 Синий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Важливо з юного віку знати та вивчати правила дорожнього руху, адже від цього залежить безпека оточуючих та Ваших близьких. Світлофор 38950 "Рух вперед" допоможе зробити навчання веселим та швидко запам'ятати все про дорожній рух!
Світлофор працює в 2-х режимах:
1. Класичне озвучування світлофора.
2. Дорожньо-транспортні віршики та весела пісенька українською мовою.
Режими перемикаються завдяки бігунку увімкнення/вимкнення.
В комплектацію входить:
- світлофор;
- 2 дорожні знаки;
- 5 навчальних карток.
Світлофор працює від 2х батарейок типу “АА” - не входять до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
- Ціна: 522 ₴


