
Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній EVA CARRELLO XPE-003 (180*1*120 см) Місто| Бебіпол
1 494 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: XPE-003 Город-паровоз
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок, що розвиває, має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям килимок убереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам.
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та вчилась розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок для розвитку – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!]]>
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та вчилась розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок для розвитку – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 1 494 ₴





