
Трансформер Кватран 509 (висота 28см, 4 окремі машинки)
1 425 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 509
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 509 Кватран – це оригінальна іграшка, яка містить кілька варіантів гри.
Відразу чотири машинки інтегруються і створюють одного нового персонажа - робота з потужними рухливими кінцівками.
Розібравши робота Кватран ви отримаєте 4 окремі транспортні засоби!
Розміри/габарити
- довжина (см):
28 см
- ширина (см):
16 см
- висота (см):
33 см
Розмір упаковки:
32 см × 15.5 см × 38 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 1 425 ₴
