
Дитячий електромобіль Mercedes (2 мотори, MP3, USB, FM) Bambi M 2772EBLR-2 Чорний
10 339 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 2772EBLR-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Bambi M 2772 - має дуже крутий і вражаючий своєю реалістичністю дизайн, виконаний за образом і подобою автомобіля Мерседес, дана модель оснащена шкіряним сидінням підвищеної комфортності, яке дозволяє повною мірою насолодиться поїздкою.
Дитячий електромобіль M 2772 має амортизатори та м'які колеса, що позитивно позначається на їзді і робить катання ще комфортнішим, машина має у своєму арсеналі два мотори, а також якісний і ємний акумулятор.
Дитячий електромобіль Bambi M 2772 може керуватися, як самою дитиною за допомогою керма і педалі газу, так і його батьками за допомогою пульта, на додаток до красивого зовнішнього вигляду автомобіль забезпечений музичним супроводом та яскравим світлом фар.
|
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Відчиняємі дверцята, Світлові ефекти, FM-приймач, Мелодії, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 47 см |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 62 см |
| Ширина по дзеркалах | 62 см |
| Ширина по колесам | 59 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 339 ₴



