
Трансформер 8112 "Праймбот" Play Smart
334,98 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8112
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформери Праймботи вже протягом багатьох років подорожують всесвітом і оберігають спокій у світах. Але зло не дрімає, тому зберіть свою колекцію відважних трансформерів, щоб уберегти Землю від ворогів!
Усього за 20 кроків войовничий робот може перетворитися на точну копію справжнього винищувача та злетіти вгору. Але як тільки небезпека буде поряд, він відразу буде в повній бойовій готовності! Для збільшення бойової сили Праймбота в комплекті йдуть бойові ракетниці, які в мить розправиться з усіма ворогами. Кожен солдат з колекції на коробці прописав характеристики, які допоможуть надалі вибрати правильну стратегію для битви. Усередині коробки знаходиться інструкція зі збирання трансформера.
Іграшка виконана з протиударної пластмаси і пофарбована в різні відтінки сірого з кольоровими деталями.
Праймбот стане не тільки чудовим другом Вашої дитини, а й допоможе поринути у найфантастичніші ігрові сюжети світу Трансофрмерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 334,98 ₴
