
Дерев'яна гра "Шнурівка" До 17549
476 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: К 17549
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра шнурівка К 17549 – це захоплююча та дуже цікава гра, яка дозволить малюкам проявити творчі здібності та розвинути дрібну моторику рук.
У комплект входить досточка із зображенням будиночка, дерева, кущика та огорожі. На ній за допомогою додаткових елементів дитина створюватиме власну картинку та сюжетні до неї історії.
У наборі є різні фігурки з тваринами, предметами побуту та квітами. Головна героїня історії маленька дівчинка з білим волоссям.
В комплектацію входить:
- досточка;
- фігурки;
- 2 шнурочки;
- 2 картки з прикладом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 476 ₴
