
Дерев'яна іграшка "Мозаїка" 75402
412 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 75402
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна мозаїка 75402 - Це повноцінний ігровий центр для Вашої дитини. З ним дитина у формі веселої гри розвиватиме логіку, просторове мислення, дрібну моторику рук, сприйняття кольору і виявлятиме повною мірою фантазію.
Дерев'яна дошка по всьому периметру усіяна спеціальними отворами для кольорових кнопочок. З них дитина збиратиме різні форми, слова та цифри.
У набір входить 6 картинок, які допоможуть малюкові на початкових етапах конструювати форми. Також набір доповнений шістьма шестеренками, які можна встановлювати на дошку окремо або створювати з них взаємозв'язки.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 412 ₴
