
Музична каталка ТК 0818 "TK Group" з кульками
880 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТК 0818
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична каталка ТК 0818 сприяє активному розвитку вашого малюка.
Каталка дає можливість дитині везти її перед собою та радіти звуковим ефектам. Для ще більш цікавого проведення часу в комплекті з каталкою передбачені кульки, які по черзі весело вистрибувати.
Каталка оснащена функцією регулювання гучності.
Відмінний дизайн, яскраві кольори та кумедна мордочка з ручками роблять каталку надзвичайно привабливою для малюків.
Музичні ефекти працюють від 2-х батарейок типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2 |
- Ціна: 880 ₴
