
Дитячий ігровий килимок 2-х сторонній EVA CARRELLO 200 XPE (180*1*200 см) Дорога | Бебіпол
1 436 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 200 XPE Дорога
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок, що розвиває, має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям килимок убереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам.
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та вчилась розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок для розвитку – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!]]>
Килимок, що розвиває, виготовлений з матеріалу EVA – це сучасний, екологічно чистий та гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Вся кольорова гама та розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та вчилась розпізнавати кольори, відтінки, цифри.
М'який килимок для розвитку – річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1800 мм |
- Ціна: 1 436 ₴


