
Автокрісло-бустер гурт 2-3 (від 15 до 36 кг) Joy 43769 | Бустер Джой Чорно-червоний
801 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 43769
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний бустер JOY дозволяє використовувати для захисту дитини під час поїздки автомобільний ремінь, який розрахований на дорослу людину.
- Сидіння-бустер забезпечує правильне проходження штатної системи захисту — через плече та груди.
- Модель легка та компактна. Розрахована на дві вагові групи дітей:
- II група: 15-22кг;
- III група: 22-36кг.
- Бустер встановлюється на задньому сидінні автомобіля за напрямком руху, за наявності 3-х точкового ременя безпеки з діагональним ременем.
- Чохол бустера схемний.
- Кріплення бустера в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.
- Напрямок установки бустера: По ходу руху.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Бустер | Так |
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Наявність підлокітників | Так |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 801 ₴
