
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20CARE A20.3 Білий | Алюмінева рама SHIMANO 18SP
6 745 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G20CARE A20.3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20CARE A20.3 , білий - має надійні та безвідмовні гальма, розташовані на передньому та задньому колесі, велосипед комплектується складною підніжкою, яка дозволяє паркуватися в будь-якому зручному місці.
Велосипед Profi G20CARE A20.3 стане чудовим придбанням для вашої дитини, їзда на велосипеді доставить їй масу позитивних емоцій, а також допоможе зміцнити здоров'я та покращити координацію, дана модель базується на двох колесах та легкій алюмінієвій рамі.
Спортивний велосипед Profi G20CARE A20.3 має невелику вагу, що робить керування легким і зручним, у розпорядженні велосипедиста 18 швидкостей, дана модель має стильний і сучасний дизайн, що зробить катання на велосипеді ще цікавішим.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| РАМА | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XХS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КОЛЕСА | WANDA 20*1.95 |
| ГАЛЬМА | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ТРАНСМІСІЯ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| Вага | 14,5 КГ |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | CARE |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | Ж |
| АРТИКУЛ | G20CARE A20.1/G20CARE A20.2/G20CARE A20.3 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 20 ДМ. |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XХS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КРЮЛЬ | СТАЛЬ |
| ВИНОС РУЛЯ | АЛЮМІНІЙ |
| ШИФТЕРИ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | SHIMANO TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 6 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | АЛЮМІНІЙ |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | PUERKANG 6PCS INDEX |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ЗАДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | N/A |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA 20*1.95 |
| ОБОДУ | ПОДВІЙНІ, АЛЮМІНІЙ |
| ПЕДАЛІ | ПЛАСТИК |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | ВІДЗНАЧУВАЧ ПЕРЕДНІЙ/ЗАДНІЙ КОЛЕСО, ПІДНІЖКА |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11-13" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 6 745 ₴
- Спосіб упаковки: 1190762019




