
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20FIFA A20.3 Чорно-жовтий | Алюмінева рама SHIMANO 18SP
6 526 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: G20FIFA A20.3
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед 20 дюймів Profi G20FIFA A20.3 , чорно-жовтий - комплектується складною підніжкою, яка дозволяє паркуватися в будь-якому зручному місці, велосипед має надійні та безвідмовні гальма, розташовані на передньому та задньому колесі.
Велосипед Profi G20FIFA A20.3 базується на двох колесах та легкій алюмінієвій рамі, дана модель стане чудовим придбанням для вашої дитини, їзда на велосипеді доставить їй масу позитивних емоцій, а також допоможе зміцнити здоров'я та покращити координацію.
Спортивний велосипед Profi G20FIFA A20.3 має стильний і сучасний дизайн, що зробить катання на велосипеді ще цікавішим, дана модель має невелику вагу, що робить керування легким і зручним, розпорядженні велосипедиста 18 швидкостей.
| КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| РАМА | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XXS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КОЛЕСА | WANDA 20*1.95 |
| ГАЛЬМА | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ТРАНСМІСІЯ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДНІЙ | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ПЕРЕМИКАЧ ЗАДНІЙ | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| Вага | 14,7 КГ |
| ПОДІБНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| СЕРІЯ | FIFA |
| БРЕНД | PROFI |
| КАТЕГОРІЯ | MTB |
| ПОЛ | УНІВЕРСАЛ |
| АРТИКУЛ | G20FIFA A20.1/G20FIFA A20.2/G20FIFA A20.3 |
| РОЗМІР КОЛЕСА, ДМ | 20 ДМ. |
| МАТЕРІАЛ РАМИ/РОЗМІР РАМИ | MTB АЛЮМІНІЙ, Р. 12" XXS |
| ВИЛКА | LIANJI, ПРУЖИННО-ЕЛАСТОМІРНОГО ТИПУ; НОГИ: СТАЛЬ, ШТАНИ: СТАЛЬ |
| КРЮЛЬ | СТАЛЬ |
| ВИНОС РУЛЯ | АЛЮМІНІЙ |
| ШИФТЕРИ | SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S |
| НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ | SHIMANO TOURNEY |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | 18 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ПЕРЕДНІ) | 3 |
| КІЛЬКІСТЬ ЗІРК (ЗАДНІ) | 6 |
| ТРАНСМІСІЯ І СИСТЕМА ПЕРЕДАЧ: | |
| ПЕРЕДНІЙ ПЕРЕМИКАЧ (ЛІВИЙ) | SHIMANO TOURNEY FD-TZ30 |
| ЗАДНИЙ ПЕРЕМИКАЧ (ПРАВИЙ) | SHIMANO TOURNEY RD-TZ50 |
| ШАТУНИ | АЛЮМІНІЙ |
| КАСЕТА (ТРЕЩАТКА) | PUERKANG 6PCS INDEX |
| ГАЛЬМА: | |
| ПЕРЕДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ЗАДНІ | YINXIN, V-BRAKE, АЛЮМІНІЙ |
| ГАЛЬМОВІ РУЧКИ | N/A |
| КОЛЕСА (ГУМА) | WANDA 20*1.95 |
| ОБОДУ | ПОДВІЙНІ, АЛЮМІНІЙ |
| ПЕДАЛІ | ПЛАСТИК |
| ДОП. КОМПЛЕКТУЮЧІ | ВІДЗНАЧУВАЧ ПЕРЕДНІЙ/ЗАДНІЙ КОЛЕСО, ПІДНІЖКА |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11-13" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
- Ціна: 6 526 ₴
- Спосіб упаковки: 1190757162





