
Дитяче автокрісло EL CAMINO ME 1045 EVOLUTION 360º Royal Red 0+ 1-2-3, isofix | Автокрісло Ель каміно
175 041 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ME 1045 Royal Red
Дитяче автокрісло EL CAMINO ME 1045 EVOLUTION 360º Royal Red 0+ 1-2-3 | Автокрісло Ель каміно

Автокрісло EL CAMINO ME 1045 - поєднує в собі комфорт, надійність і безпека, дана модель виготовлена з матеріалів високої якості, завдяки цьому прослужить дитині довгий термін. Дитяче автокрісло ME 1045 підходить для дітей від народження і до дванадцяти років, автокрісло повертається на 360 градусів, нахил спинки і висоти підголівника можна регулювати під ріст дитини, що гарантує максимально комфортну поїздку. Автокрісло створено з турботою про комфорт і безпеку дитини, щоб малюк не сповзав із сидіння ви можете пристебнути його п'ятиточковим ремінцем безпеки, тканина крісла миється, виготовлена з льону і екошкіра.


Характеристики автокрісло EL CAMINO ME 1045:
- Тип: дитяче автокрісло
- Група: 0+I, II, III
- Вага дитини: 0-36 кг
- Для дітей від народження до 12 років
- Підголовник мультіпозіціонний
- Нахил спинки регулюється - 3 положення
- Спосіб установки: проти ходу руху (до 1 року) / по ходу руху
- П'ятиточковий ремінь безпеки
- Тканина: льон і екошкіра
- Система кріплення ISOFIX: ISOFIX і Top Tether
- Вага коробки: 11,3 кг
- Вага автокрісла: 10,5 кг
- Розмір коробки: 48,5х47,5х2,5 см
- Розмір автокрісла: ширина - 56 см, висота - 60-79 см, глибина - 43 см


Різновиди товару: щоб перейти на потрібний колір клікайте на картинку
Виробник: El Camino - це відомий виробник, який вже багато років займається випуском дитячих товарів. Продукція торгової марки El Camino розробляється з урахуванням всіх потреб підростаючих дітей і їх сучасних батьків, славиться високою якістю, безпекою і екологічністю.
За тисячі годин напруженої роботи, ми допомогли понад 5 000 наших клієнтів отримати кваліфіковану консультацію та придбати потрібний товар.
Ми аналізуємо кожен відгук наших клієнтів і постійно покращуємо якість надаваних послуг. Працюючи безпосередньо з імпортерами та постачальниками товарів, ми регулярно поповнюємо асортимент і працюємо над ціновими пропозиціями для наших покупців.
Менеджери компанії Smart Family з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання по телефону, в месседжерах або формою зворотного зв'язку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Є |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 79 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина сидіння | 56 см |
- Ціна: 175 041 ₴
- Спосіб упаковки: 1139516686









